Ο Πανελλήνιος Σύλλογος ασθενών με Πνευμονική Υπέρταση θα βρίσκεται στο 4ο κλινικό φροντιστήριο Πνευμονικής Υπέρτασης, στο Μέγαρο Μουσικής, στη Θεσσαλονίκη. Και τις δυο ημέρες του συνεδρίου θα υπάρχει περίπτερο ενημέρωσης του συλλόγου μας για κάθε ενδιαφερόμενο. Με στόχο και φέτος την προσωπική επαφή συνασθενών και φροντιστών από τη Βόρειο Ελλάδα, σας καλούμε από 11.30μμ ως και 17.30μμ για την Παρασκευή 4 και το Σάββατο 5 Νοεμβρίου στον χώρο του περιπτέρου μας για γνωριμία, καταγραφή και ενημέρωση σχετικά με τα θέματα του συλλόγου μας.
Πρόσφατα άρθρα
- 7ο Παγκόσμιο συμπόσιο για την Πνευμονική Υπέρταση στην Βαρκελώνη 29/6-01/07/2024
- Η Ιωάννα Αλυσανδράτου στο healthweb.gr: Η πνευμονική υπέρταση είναι μια πάθηση που επιλέγει ήρωες
- Δελτίο Τύπου για το 1ο Συνέδριο Ασθενών & Φροντιστών με Πνευμονική Υπέρταση
- Πρόγραμμα 1ου Συνεδρίου Ασθενών & Φροντιστών με Π.Υ. 17-19 Μαΐου 2024
- Καλό Πάσχα και Καλή Πρωτομαγιά!!!