Μόνο ένας ασθενής που ζει καθημερινά με τον γιατρό και τον νοσηλευτή του μπορούν να σας πουν με σιγουριά, ότι αυτοί μας κρατούν τις περισσότερες φορές στη ζωή, αυτοί μας δίνουν ανάσες για να συνεχίζουμε.
Από εμάς όλους τους σπάνιους ασθενείς της πνευμονικής υπέρτασης που η μόνη θεραπεία είναι η Μεταμοσχεύση πνεύμονα, ένα μεγάλο «ΠΑΡΑΚΑΛΩ» στην πολιτεία, μην τους ξεχάσετε μετά.
Και ένα μεγάλο “ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ” από καρδιάς σε όλους εσάς από όλους εμάς, στον ΕΟΜ και τους Συλλόγους Ασθενών που ωφελούμαστε των πάντα σημαντικών προσπαθειών σας. Σε όλο το Υγειονομικό προσωπικό των ΜΕΘ και των Νοσοκομείων μας στην επικράτεια #respect και τώρα και πάντα.
Ήσασταν, είσαστε και θα παραμείνετε οι Ήρωές μας
Ευχαριστούμε θερμά τον Εθνικό Οργανισμό Μεταμοσχεύσεων για αυτή τη πρωτοβουλία.