Ο Σπάνιος Μωβ ελέφαντας Πόνγκο βρέθηκε στις 11 Απριλίου στην Πλατεία της Δροσιάς για να κάνει γνωστή σε μικρούς και μεγάλους την σπάνια ιστορία του! Ευχαριστούμε όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους αλλά και τους νέους μας φίλους που σταμάτησαν για να ζωγραφίσουν, να παίξουν και να πάρουν την λαμπάδα του Πόνγκο μαζί με την υπέροχη σπάνια ιστορία του! Ένα δώρο για καλό σκοπό και μια σημαντική ενημέρωση για τη Σπανιότητα!
Πρόσφατα άρθρα
- 7ο Παγκόσμιο συμπόσιο για την Πνευμονική Υπέρταση στην Βαρκελώνη 29/6-01/07/2024
- Η Ιωάννα Αλυσανδράτου στο healthweb.gr: Η πνευμονική υπέρταση είναι μια πάθηση που επιλέγει ήρωες
- Δελτίο Τύπου για το 1ο Συνέδριο Ασθενών & Φροντιστών με Πνευμονική Υπέρταση
- Πρόγραμμα 1ου Συνεδρίου Ασθενών & Φροντιστών με Π.Υ. 17-19 Μαΐου 2024
- Καλό Πάσχα και Καλή Πρωτομαγιά!!!