Ο Κώδικας Δεοντολογίας περιλαμβάνει τις θεμελιώδεις αρχές, τους κανόνες και τις αξίες που διαμορφώνουν το πλαίσιο των δραστηριοτήτων του Συλλόγου και καθορίζουν την καθημερινή μας συμπεριφορά και πρακτική. Το σύνολο αυτό των αρχών και κανόνων περιγράφει τη συμπεριφορά που αναμένουμε από τους συνεργάτες μας αλλά και τα μέλη μας, καθώς επίσης και τον τρόπο με τον οποίο διεξάγουμε όλες τις δραστηριότητες μας προς πάσα κατεύθυνση εντός και εκτός συνόρων της χώρας.
Πρόσφατα άρθρα
- 7ο Παγκόσμιο συμπόσιο για την Πνευμονική Υπέρταση στην Βαρκελώνη 29/6-01/07/2024
- Η Ιωάννα Αλυσανδράτου στο healthweb.gr: Η πνευμονική υπέρταση είναι μια πάθηση που επιλέγει ήρωες
- Δελτίο Τύπου για το 1ο Συνέδριο Ασθενών & Φροντιστών με Πνευμονική Υπέρταση
- Πρόγραμμα 1ου Συνεδρίου Ασθενών & Φροντιστών με Π.Υ. 17-19 Μαΐου 2024
- Καλό Πάσχα και Καλή Πρωτομαγιά!!!